25 000 złDziałka na wynajemTrzebiatów,
Atrakcyjna działka w świetnej lokalizacji!!!
Pow. działki: 3,737 m2
Symbol
398548
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
25 000 PLN
Miejscowość
TRZEBIATÓW
Powierzchnia działki
3 737, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję? Mam idealne rozwiązanie!

W ofercie działka inwestycyjna na wynajem długoterminowy (w późniejszym czasie z możliwością kupna) o powierzchni 3737 m2 w świetnej lokalizacji w Trzebiatowie!!!

Na chwilę obecną zostały wydane warunki zabudowy na stację diagnostyczną pojazdów. Ze względu na brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego możliwość wykorzystania miejsca pod inną inwestycję. Niewątpliwym atutem jest położenie przy bardzo ruchliwej ulicy, co może gwarantować duże zyski :)

Cena podlega negocjacji!

Zapraszam na prezentację!!!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19