836 160 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
5 POKOJOWE- CENTRUM DEPTAK BOGUSŁAWA
125 m2 Piętro: 2 Pokoi: 5
Symbol
CIE24146
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
836 160 PLN
Cena za m2
6 700 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
124, 80 m2
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1910
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba miejsc parkingowych
1
Zapraszam na prezentację lokalu zlokalizowanego w Centrum Szczecina przy Deptaku Bogusława X w sąsiedztwie wielu restauracji oraz punktów gastronomicznych. Miejsce jest doskonale skomunikowane poprzez liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Lokal znajduje się na drugim piętrze odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z początku XX w. W nieruchomości jest ogrzewanie miejskie, wymienione zostały okna oraz piony wodne i kanalizacyjne, odrestaurowana została elewacja budynku. Obecnie prowadzona jest tam działalność biurowa. Nieruchomość idealnie nadaje się do wynajmowania zarówno na długie jak i krótkie terminy. Istnieje możliwość dokupienia całego piętra lub dwóch pięter o łącznej powierzchni 400 m2. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19