365 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Śródmieście-centrum
5 lipca, parter w bloku świetny na biuro 64,5m2
65 m2 Parter Pokoi: 4
Symbol
394229
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
365 000 PLN
Cena za m2
5 659 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
64, 50 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1992
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
5
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
LOKAL MIESZKALNY - SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO, SUPER NA DZIAŁALNOŚĆ (BIURO, GABINETY, KANCELARIA), 3 POKOJE, WYŻSZY PARTER, NISKIE WEJŚCIE, PARKOWANIE W PODWÓRKU, BRAK STREFY SPP,

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe na pograniczu Śródmieścia/Pogodna - ul. 5 lipca - cichy odcinek 150m od Parku Noakowskiego. Super położenie pod każdym względem - spokojnie, cicho i jednocześnie wszędzie blisko. Do centrum 5 minut autem lub szybki dostęp do komunikacji - tramwaj, autobusy.
Niedaleko Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego, Szpital SP ZOZ MSWiA w Szczecinie, VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego, Powiatowy Urząd Pracy...

Lokal w bloku z cegły, blok wybudowany w 1992r., położone na parterze (optymalna i komfortowa wysokość okien), wejście do bloku po 3 stopniach i do mieszkania bez barier - bardzo dobre dla osób potrzebujących nieuciążliwego niskiego wejścia.
Estetyczna klatka schodowa.

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW - możliwość zakupu przez osoby spoza UE
Metraż 64,5m2 - układ rozkładowy, okna od strony południowej i północnej: 3 pokoje, duża kuchnia, korytarz osobno WC oraz łazienka.
Pokoje ustawne, między pomieszczeniami ścianki działowe, możliwość zmiany układu pomieszczeń, od strony podwórka ciche, ogrodzone zaplecze z zielonymi krzewami i miejscami do parkowania.
Ogrzewanie i ciepła woda w czynszu - zwroty za ogrzewanie ok. 400zł rocznie, niedawno wymienione piony wodne, gaz tylko w kuchence.
Czynsz 599zł + FR 109zł
Na podłodze w pokojach i korytarzu ładna deska podłogowa.
Lokal do remontu według własnego uznania.
Dostępna duża, czysta i sucha piwnica ok 7m2 z wygodnym niestromym zejściem, zamykana na metalowe solidne drzwi.
Dodatkowym atutem jest wewnętrzne podwórko z możliwością parkowania tylko dla mieszkańców, co jest niezwykle istotne w rejonie śródmieścia oraz brak strefy SPP na tym odcinku ulicy 5 lipca.

Lokal bez obciążeń, gotowy do szybkiego wydania.
Wyłączność biura nieruchomości.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19