Zarządzanie najmem w Szczecinie przez biuro nieruchomości

Mieszkania na wynajem w Szczecinie wymagają od właścicieli ciągłej uwagi. Co pewien czas trzeba je także wyremontować. Znalezienie solidnej ekipy remontowej nie należy do łatwych zadań. Ponadto prace podczas remontu trzeba na bieżąco nadzorować.  Wygodnym rozwiązaniem jest podpisanie umowy na zarządzanie wynajmem w Szczecinie z biurem nieruchomości, które świadczy takie usługi.

Umowa z agencją nieruchomości na zarządzanie najmem w Szczecinie

Często pełen pakiet obejmuje wiele zadań, także remonty, sprzątanie i udział w zebraniach wspólnoty mieszkaniowej.  Szczególnie jest to atrakcyjna oferta dla osób, które nie mieszkają w Szczecinie a tu posiadają swoje nieruchomości, które wynajmują. Biuro nieruchomości, które zajmuje się zarządzaniem najmem w Szczecinie w  przypadku koniecznego remontu zleca go sprawdzonej firmie remontowej. Wie, że wykonane prace zostaną zrobione solidnie i dokładnie. Właściciel mieszkania do wynajęcia w Szczecinie nie będzie musiał odbierać robót budowlanych, ale otrzyma zdjęcia dokumentujące wykonane prace. Po zakończonym remoncie mieszkanie zostanie dokładnie sprzątnięte i ponownie wystawione na wynajem.

mieszkania na wynajem szczecin

Regularne dbanie o mieszkania na wynajem gwarantuje właścicielowi ciągłość wynajmowania jego nieruchomości w dobrej cenie. Ponadto współpraca z biurem nieruchomości w Szczecinie zabezpiecza właściciela przed ewentualnymi nieuczciwymi najemcami. Agenci nieruchomości bowiem znają przepisy dotyczące ochrony praw lokatorów i potrafią właścicieli mieszkań na wynajem w Szczecinie ochronić przed niekorzystnymi dla nich zapisami ustawy. Brak wiedzy z zakresu prawa może skutkować tym, że nieuczciwi lokatorzy nie będą wywiązywali się ze swoich zobowiązań.

Ochrona właściciela mieszkania na wynajem w Szczecinie przed nieuczciwym najemcą

Jednocześnie właściciel mieszkania do wynajęcia w Szczecinie nadal będzie musiał ponosić wszystkie koszty utrzymywania mieszania. Znane są bowiem przypadki, kiedy najemcy nie płacąc czynszu i opłat za media nadal mieszkają i nie można ich wyrzucić z zajmowanej nieruchomości. Biuro nieruchomości reprezentuje właściciela mieszkania na wynajem w Szczecinie i doba o jego sprawy. Jednocześnie chce aby najemcy mieli wszystko co jest im potrzebne do komfortowego życia w wynajmowanym mieszkaniu.


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19