Wynajem mieszkania w Szczecinie cz. 1

W Szczecinie aktywnie działa bardzo dużo biur nieruchomości. Trudno wybrać takie, które profesjonalnie pomoże w znalezieniu odpowiedniego mieszkania lub domu. Od jego doświadczenia w zakresie pośrednictwa nieruchomościami będzie zależała jakość zleconego zadania. Dlatego warto wybrać takie, które działa na rynku od wielu lat. Posiada duże doświadczenie i zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Przeważnie takie biuro nieruchomości w Szczecinie posiada licencję pośrednika nieruchomości, która obecnie nie jest już wymagana, ale dawniej była koniecznością.

Kwalifikacje i doświadczenie pośredników w biurach nieruchomości w Szczecinie

Świadczy ona o tym, że biuro istnieje nieprzerwanie od wielu lat a osoba, która posiada potwierdzone kwalifikacje w zakresie obrotu nieruchomościami ma wiedzę i doświadczenie w branży. Najczęściej taką informację znajdziemy na stronie internetowej formy w zakładce potwierdzającej rzetelność i gwarancje. Zakup, sprzedaż lub wynajem nieruchomości wiążą się z wydaniem sporych środków finansowych. Nierzadko słyszymy na temat oszustw związanych z wynajmowaniem mieszkań, których ktoś nie posiada. Pobiera zaliczkę a następnie znika z Internetu. Wynajem lub zakup nieruchomości w ten sposób zawsze wiąże się z dużym ryzykiem. Dlatego zdecydowanie bezpieczniej takie transakcje zawierać z pomocą biura nieruchomości  Szczecinie.

wynajem mieszkania w Szczecinie

Wzrost zainteresowania wynajmem mieszkań w Szczecinie

Konflikt zbrojny na Ukrainie sprawił, że wielu obywateli tego kraju przyjechało do Polski. Próbują ułożyć sobie życie w naszym kraju od nowa. Wraz z ich przyjazdem znacząco wzrosło zainteresowanie wynajmem mieszkań w Szczecinie. Wiele osób zainwestowało swoje oszczędności i zakupiło mieszkania z zamiarem ich wynajmowania. Widzieli w tym szansę na pomnożenie oszczędności. Był to moment kiedy z rynku zniknęły prawie wszystkie mieszkania na wynajem. Można jedynie było znaleźć kilka ostatnich w biurach nieruchomości w Szczecinie.

Z czasem pojawiło się ich więcej. W ofercie agencji nieruchomości w Szczecinie znajdziemy bardzo różne mieszkania. Od bardzo małych jedno i dwupokojowych do większych. Ceny zależą od wielkości, standardu wykończenia i lokalizacji. W porównaniu z ubiegłym rokiem ceny wzrosły średnio o dwadzieścia procent. W ofercie biur nieruchomości w Szczecinie znajdziemy więcej mieszkań nowych, nowocześnie urządzonych o bardzo wysokim standardzie. 


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19