Święta w mieszkaniu wystawionym na sprzedaż cz. 1

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia zdecydowana większość Polaków spędzi w domu. Przygotowania do okresu świątecznego trwają nieco dłużej niż samo przygotowanie potraw na Wigilijną kolację i kolejne dni świąteczne. Najczęściej już kilka tygodni wcześniej właściciele mieszkań przeprowadzają w nich remonty i odświeżenie. W biurach nieruchomości w Szczecinie pojawiają się oferty sprzedaży mieszkań w okolicach świąt. Sprzedaż zlecają właściciele nieruchomości, którzy planują sprzedać mieszkanie na początku Nowego Roku. Najczęściej chcą spędzić ostatnie święta w starym mieszkaniu i w najbliższym czasie przeprowadzić się do nowej nieruchomości.

biuro nieruchomości Szczecin

Biuro nieruchomości Szczecin

Klienci zlecają w biurze nieruchomości w Szczecinie sprzedaż własnego mieszkania i jednocześnie znalezienie nowego. Pośrednicy nieruchomości mają doświadczenie w transakcjach wiązanych, podczas których następuje jednocześnie sprzedaż, kupno lub zamiana mieszkań, pomiędzy kilkoma właścicielami nieruchomości. Zgłaszając mieszkanie do biura nieruchomości w Szczecinie warto skonsultować z pośrednikami nieruchomości w jaki sposób dobrze przygotować je na sprzedaż. Bez wątpienia naprawienie drobnych usterek niewielkim kosztem może sprawić, że mieszkanie będzie odbierane przez odwiedzających klientów pozytywnie.

Nieruchomości Szczecin

Odpadające kontakty, popsute zamki w drzwiach, odpadająca ze ściany tapeta czy uszkodzony kran może negatywnie wpłynąć na ogólny wizerunek mieszkania. Biuro nieruchomości w Szczecinie przygotowuje mieszkania do sesji zdjęciowych. Pośrednicy nieruchomości wiedzą w jaki sposób wykonać zdjęcia i filmy aby pokazywały atutu nieruchomości. Z pewnością świąteczne ozdoby dodają ciepła i elegancji jednak pod warunkiem, że zostaną we właściwy sposób wykorzystane. Postawienie choinki na środku pokoju lub w przejściu pomiędzy pokojami sprawi, że pomieszczenie optycznie pomniejszy się i wyda się nieustawne. Odpowiednie zawieszenie i ustawienie dekoracji może pomóc lub zaszkodzić. Wystawiając mieszkanie na sprzedaż bez wątpienia dobrze porozmawiać z pośrednikami nieruchomości, którzy doradzą i pomogą dobrze urządzić mieszkanie.


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19