Nowe mieszkanie w Szczecinie czy z rynku wtórnego cz.1

Zakup

mieszkania w Szczecinie


to duża inwestycja. Warto wówczas skorzystać z usług biura nieruchomości. Pośrednicy nieruchomości doskonale znają lokalny rynek i dostępne oferty. Są w stanie przygotować klientowi ofertę zawierającą kilka propozycji. Oferty mieszkań w Szczecinie będą spełniały oczekiwania i potrzeby klienta.

mieszkania na sprzedaż Szczecin

Mieszkania z rynku pierwotnego sprzedawana są w stanie deweloperskim. Wykończenie mieszkania i doprowadzenie go do stanu, kiedy można już w nim zamieszkać trwa czasami kilka miesięcy. Samo wybudowanie, rezerwacja i zakup mieszkania w Szczecinie bardzo często trwa kilka lat. Ze względu na duże zainteresowanie mieszkaniami ceny nowych mieszkań w znacznie wzrosły. Rezerwacje przyjmowane są nawet kilka lat przed ich ostatecznym wybudowaniem i przekazaniem kluczy dla właściciela.

Na

mieszkania nowe w Szczecinie


mogą sobie pozwolić osoby, które mają gdzie mieszkać i okres oczekiwania nie wpływa znacząco na uszczuplenie ich budżetu. Mieszkania na rynku pierwotnym często kupowane są na kredyt i właściciel mieszkania, pomimo, że jeszcze w nim nie mieszka musi spłacać raty zaciągnięte na jego zakup. Rozłożenie wydatków związanych z zakupem nowego mieszkania może korzystnie wpłynąć na zebranie oszczędności. Zostaną one wykorzystane na jego wykończenie i wyposażenie.

Zakup mieszkania z rynku wtórnego jest korzystny dla osób, które potrzebują mieszkania na już a nie za kilka lat. Coraz częściej w ofercie biur nieruchomości znajdują się mieszkania w Szczecinie urządzone w neutralnym stylu. Takie mieszkania podobają się wielu klientom i szybko znajdują nowego nabywcę. Poszukując mieszkania warto skorzystać z pomocy biura nieruchomości.

Doświadczeni agenci są w stanie doradzić i wybrać mieszkanie w odpowiedniej lokalizacji, o poszukiwanej powierzchni i niezbędnymi udogodnieniami dla klienta. Mieszkania na rynku wtórnym bardzo różnią się od siebie. Trudno znaleźć nawet dwa podobne do siebie mieszkania. Są one już urządzone i gotowe od razu do zamieszkania.  Klient po zakupie bardzo często może w krótkim czasie w nim zamieszkać. 

W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19