Mieszkanie w Szczecinie czy dom w Szczecinie cz.3

Kontynuujemy temat rozpoczęty w poprzedniej części. Jakiego rodzaju nieruchomości będzie szukała osoba młoda, singiel lub singielka lub młode bezdzietne małżeństwo? Czy będzie to dom czy raczej mieszkanie zlokalizowane blisko centrum? Coraz częściej młodzi ludzie korzystają z uroków miasta, kawiarni, pubów, miejsc rozrywki. Chcą prowadzić towarzyskie życie, spotykając się z przyjaciółmi. Chcą mieć blisko do centrum miasta gdzie odbywają się imprezy kulturalno-rozrywkowe. Chcą także aby znajomym było blisko do nich. Zapewne takie osoby nie zdecydują się na zakup domu. Raczej będą poszukiwały wygodnego mieszkania w centrum. Młode osoby z roku na rok mają coraz bardziej sprecyzowane oczekiwania wobec mieszkania w jakim chciałyby mieszkać. Może im w tym pomóc

biuro nieruchomości w Szczecinie

...które przejrzy wszystkie dostępne oferty i zaproponuje tylko takie, które będą spełniały określone kryteria. Pośrednik przedstawi ofertę kilku nieruchomości i umówi na spotkania w celu ich obejrzenia.

biuro nieruchomosci szczecin

Młode osoby szukają mieszkań nowoczesnych, posiadających podziemny parking, z windą, urządzonych w nowoczesnym stylu. Czasami szukają mieszkań oryginalnych, w odnowionych kamienicach w centrum miasta. Dużym zainteresowaniem wśród takich osób cieszą się tzw. lofty, czyli mieszkania urządzone w dawnych pomieszczeniach przemysłowych, na przykład fabrykach lub magazynach  o dużej, wysokiej i otwartej przestrzeni. Zaprojektowane w stylu industrialnym (styl loft) z drzwiami loftowymi, przeszklonymi ściankami lub meblami industrialnymi. Takie oferty zdarzają się rzadko i szybko znikają z rynku nieruchomości. Oczekiwania klientów biur nieruchomości z roku na rok są coraz mocniej sprecyzowane. Klienci poszukują mieszkań spełniających kryteria, w określonej lokalizacji i za określoną cenę.

Biura nieruchomości są przygotowane na to, że klient ma takie oczekiwania. Agenci nieruchomości posiadają doświadczenie w wyszukiwaniu odpowiednich mieszkań i domów. Warto skorzystać z ich usług. Czasami oczekiwania klientów są zbyt `oderwane` od lokalnego rynku. Młode osób nie znając lokalnego rynku nieruchomości poszukują mieszkań lub domów, jakich w ofercie nie ma żadne biuro nieruchomości i nigdy ich nie miało. Agenci nieruchomości przedstawiając oferty z lokalnego rynku, zmodyfikują oczekiwania klientów aby ich spełnienie było możliwe.

W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19