Mieszkanie w Szczecinie czy dom w Szczecinie cz.2

Odpowiadając na to pytanie trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów. W poprzedniej części zostały opisane potrzeby rodziny z dziećmi. Ich oczekiwania mogą być spełnione zarówno w mieszkaniu jak i w domu.  W okolicach Szczecina znajduje się wiele miejscowości, które w ostatnich latach bardzo rozwinęły się pod względem infrastruktury. Dojazd do nich także nie stanowi większego problemu ze względu na to, że dojeżdża tam transport publiczny ze Szczecina. Coraz częściej rodziny decydują się na zamieszkanie pod dużym miastem. Coraz częściej także korzystają z infrastruktury przedszkolno-szkolnej w miejscowościach pod Szczecinem. Coraz lepsza infrastruktura, tereny rekreacyjne i sportowe zachęcają do zamieszkania w miejscowościach podmiejskich. Rodziny z dziećmi często rozważają także zakup psa.

biuro nieruchomości Szczecin

W mieszkaniu w bloku pupil często jest problemem dla sąsiadów i męczy się w zbyt ciasnych i gorących przestrzeniach. Dla takiej rodziny zakup domu czasami jest bardzo dobrym rozwiązaniem. 
Wiele osób starszych po wychowaniu dzieci przeprowadza się na wieś. Poszukują spokoju, odpoczynku, relaksu. Wybierają często domy zlokalizowane w miejscu gdzie mogą mieć łatwy dostęp do przychodni, apteki, sklepu spożywczego. Seniorzy już nie wychowują dzieci ale często goszczą je z całymi rodzinami.

Pracownicy... 

biura nieruchomości


...spotykają się z tym, że poszukują oni domów z dużym salonem i jadalnią, aby móc ugościć całą rodzinę. Cały dom nie musi być duży, najlepiej parterowy. Takie osoby poszukują gotowego domu, nie mają już siły aby samodzielnie podejmować się tak dużej inwestycji jaką jest budowa domu. Często chcą aby był on już wykończony, wyposażony, zadbany wewnątrz i wokół. Wolą więcej zapłacić ale nie zajmować się jego urządzaniem i wyposażaniem. Agenci nieruchomości znając oferty w okolicy Szczecina mogą zaproponować ciekawe domy spełniające powyższe kryteria. Osoby starsze nie będą musiały tracić  czasu i energii na przeglądanie ofert, szukanie odpowiednich a następnie umawianie się z właścicielami w celu ich oglądania.

Biuro nieruchomości w Szczecinie


...przygotuje ofertę kilku domów, spełniających oczekiwania klientów i zawiezie na miejsce w celu ich prezentacji. 
 

W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19