Mieszkanie w Szczecinie czy dom w Szczecinie cz.1

Osoby, które posiadają już swoją pierwszą nieruchomość po kilku lub kilkunastu latach mieszkania w niej często zaczynają zastanawiać się nad kolejną. Mając już zgromadzony pewien zasób gotówki, posiadając zdolność kredytową mogą rozważać różne opcje zakupu. Biorą pod uwagę zarówno zakup dużego mieszkania jak i domu.

Biuro nieruchomości w Szczecinie

...posiada duże doświadczenie w zakresie analizy potrzeb klienta i wybrania dla Niego najlepszej z możliwych opcji. Innego miejsca do mieszkania będzie potrzebowała rodzina z dziećmi w wieku szkolnym i zwierzętami, a zupełnie czego innego będzie poszukiwało starsze małżeństwo. Jeszcze innej nieruchomości będzie szukało młode małżeństwo lub osoba samotna, która dobrze zarabia i chce wygodnie mieszkać. Klientom nie posiadającym dzieci będzie zależało na tym, aby być blisko centrum miasta.
Agenci nieruchomości zatrudnieni w biurze nieruchomości znają lokalny rynek, wiedzą gdzie znajdują się osiedla, na których mieszkają przede wszystkim młode rodziny dziećmi a jakie mieszkania wybierają młode osoby bezdzietne.

biuro nieruchomości Szczecin

Znają też miejsca przyjazne dla osób starszych. Wiedzę jakie mieszkania są w ofercie, które spodobają się osobom aktywnym i ceniącym spokój. Znajdą odpowiednie mieszkanie dla singli poszukujących oryginalnych nieruchomości, z dobrym dostępem do wydarzeń kulturalnych w mieście. Biuro nieruchomości w Szczecinie posiada także oferty domów jednorodzinnych samodzielnych, w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowców zlokalizowanych w okolicy Szczecina. Wiedzą jakie nieruchomości mają dobry dojazd i co znajduje się w ich okolicy. Warto skorzystać z doświadczenia pośredników nieruchomości aby nie tracić czasu na samodzielne przeglądanie i dopasowywanie ofert. 

Rodzina z dziećmi w wieku szkolnym będzie poszukiwała mieszkania, najlepiej na bezpiecznym osiedlu, blisko przedszkoli, szkół, aptek, przychodni. Dobrze jeżeli w pobliżu będzie także basen, zajęcia fitness, szkoła językowa dla dzieci, sala gimnastyczna proponująca zajęcia sportowe lub taneczne. Rodzice szukając mieszkania biorą pod uwagę wiele aspektów. Szukają mieszkań zlokalizowanych blisko przystanków komunikacji miejskiej, bowiem zakładają, że za kilka lat ich dzieci będą samodzielnie docierać do szkoły średniej lub na zajęcia dodatkowe. Często wybierają osiedla bezpieczne, cieszące się dobrą opinią. Agenci nieruchomości doskonale znają lokalny rynek i warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia. 
 

W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19