Małe mieszkania w Szczecinie cz.3

Małe mieszkania w Szczecinie cieszą się dużym zainteresowaniem. Od wielu lat nadal poszukiwane są mieszkania, w których kuchnia jest połączona z salonem. Szczególnie dotyczy to małych mieszkań o niewielkiej powierzchni. Kawalerki i małe dwupokojowe mieszkania z reguły są budowane w ten sposób. W ofercie biur nieruchomości na rynku pierwotnym przede wszystkim można znaleźć takie aranżacje. Deweloperzy budują mieszkania, które łatwo sprzedać. W związku z tym, że klienci takich mieszkań szukają, nadal w ten sposób są projektowane.

Połączenie kuchni z salonem daje poczucie większej przestrzeni, nie izoluje osoby, która przebywa w kuchni. Kuchnia jest ważnym miejscem, w którym może obecnie przebywać cała rodzina. Wcześniej w małych kuchniach mogła przebywać tylko jedna lub dwie osoby. Połączenie kuchni z salonem spowodowało, że kuchnia stała się centralnym miejscem w mieszkaniu.  W ostatnim czasie pojawiła się nowatorska aranżacja salonu połączonego z kuchnią.

mieszkanie na sprzedaż Szczecin

Mieszkania Szczecin

Takie mieszkania coraz częściej pojawiają się na rynku pierwotnym. Klienci przyzwyczajeni do wcześniejszej mody na początku reagują zdziwieniem. Nie bardzo potrafią ocenić, czy nowy trend utrzyma się na dłużej, czy jest to tylko i wyłącznie pomysł kilku architektów, którzy próbują wprowadzić nową modę. W mieszkaniach wystawionych na sprzedaż w Szczecinie możemy znaleźć oferty małych mieszkań, w których kuchnia położona jest w zupełnie innym miejscu niż dotychczas. Połączona z salonem stanowi jedną całość. Jednak nie jest już w końcu pokoju, ale jest umiejscowiona przy samym oknie.

Część wypoczynkowa została przesunięta na miejsce kuchni. Umiejscowienie kuchni koło okien umożliwia szybkie wywietrzenie mieszkania z zapachów. Obok kuchni można postawić duży stół, który może być dodatkowym blatem roboczym. Obecnie panuje moda na zapraszanie gości do domu. Często wiąże się to ze wspólnym posiłkiem. Z czasem obserwujemy, że cała wizyta toczy się przy stole. Nikt nie przesiada się na kanapę i nie ogląda telewizji. Zamiast tego goście wspólnie grają w gry planszowe lub rozmawiają do późnych godzin nocnych.

W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19