Biuro nieruchomości Szczecin, mieszkania z balkonami i ogródkami cz.3

Bez wątpienia balkon i przydomowy ogródek mogą być dużymi atutami mieszkania na sprzedaż. Dodatkowa, zadbana przestrzeń, którą można latem wykorzystać będzie niewątpliwie dużym atutem nieruchomości. Z pewnością latem najładniej wyglądają balkony i ogrody, o które zadbali właściciele jesienią. Posprzątali stare rośliny, wymienili ziemię w doniczkach. Zabezpieczyli wieloletnie rośliny, krzewy i drzewka. Zadbali także o meble ogrodowe i tekstylia. Wiosną można obejrzeć dokładnie jakie zniszczenia spowodowała zima.

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Opady śniegu, mróz i wiatr mogą znacznie zniszczyć rośliny i sprzęty. Płotki, barierki lub inne elementy zniszczone przez zimę można pomalować na wiosnę. Drewniane huśtawki, ławeczki, krzesła lub stoły zabezpieczamy specjalnie do tego przeznaczonymi preparatami. Pośrednicy nieruchomości zachęcają do dbania o balkony i ogrody przez cały rok, aby zawsze wyglądały ładnie i można było je pokazać klientom. Dużo klientów biura nieruchomości szuka właśnie takich mieszkań. Cieszą się one duży zainteresowaniem i szybko znikają z oferty biura.

pośrdnik nieruchomosci szczecin

W ogrodzie można posprzątać stare gałęzie, suche rośliny. Wiosną przygotowujemy w domu sadzonki, aby w maju posadzić je bezpośrednio do ogrodu lub na balkon. W donicach z nową ziemią wysiewamy zioła i przyprawy. Na balkonach można także wyhodować niewielkie warzywa, takie jak papryka, pomidorki koktajlowe lub owoce np. truskawki wiszące. Duża ilość ciekawych roślin sprawia, że balkony i nawet małe ogródki mogą latem wyglądać pięknie.

Pośrednicy nieruchomości Szczecin

Pośrednicy nieruchomości zachęcają właścicieli posiadających ładne ogrody do sprzedaży mieszkania latem. Wcześniej sugerują troskę o taką dodatkową przestrzeń. Zadbany balkon lub ogród mogą wpłynąć na podniesienie ceny za nieruchomość nawet o kilka tysięcy. Moda na meble ogrodowe wykonane z palet sprawia, że można takie miejsce bardzo ładnie urządzić za nieduże pieniądze. Dużo roślin można wyhodować z warzyw, owoców i ziół wcześniej zakupionych do konsumpcji.

Dobrze przyjmują się w ziemi także zioła zakupione w dyskontach spożywczych. Czasami raz zakupione oregano czy majeranek rośnie przez wiele sezonów. W przypadku uprawy ziół trzeba je odpowiednio przycinać, nawet kilka razy w sezonie, wówczas można się cieszyć nowymi odrostami. Na balkonach z pewnością bardzo łatwo uprawiać natkę pietruszki, szczypiorek i koperek. Bez wątpienia w sezonie letnim można go wysiewać kilkakrotnie. Zanim przekwitnie w jednej doniczce można posiać go w drugiej i w ten sposób cieszyć się świeżymi przyprawami przez całe lato. Tak urządzony ogródek wygląda pięknie i mieszkanie wystawione na sprzedaż zyskuje na wartości.


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19