Biuro nieruchomości Szczecin, mieszkania z balkonami i ogródkami cz.1

Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie z balkonami najlepiej sprzedają się latem. Szczególnie takie, które są zadbane i ładnie urządzone. Jeżeli właściciele wcześniej zadbali o rośliny na balkonie lub przydomowym ogródku latem wyglądają pięknie. Klienci oglądający takie mieszkania są zachęceni do ich zakupu. Balkony i przydomowe ogródki jeżeli są zadbane mają istotny wpływ na cenę nieruchomości.

Biuro nieruchomości Szczecin

Pośrednik nieruchomości może sprzedać je w bardzo korzystnej cenie. Klienci szukający mieszkań z ładnymi balkonami lub ogródkami chętnie zapłacą nieco więcej za takie mieszkanie. Dodatkowa przestrzeń nie wliczana do metrażu mieszkanie nie ma z góry określonej wartości. Wszystko zależy od tego w jakim stanie jest utrzymana. Czy właściciele dbali o tą przestrzeń, czy była to tylko mało użyteczna graciarnia.

pośrednik nieruchomości szczecin

W biurach nieruchomości znajduje się coraz więcej pięknych mieszkań z balkonami. Pośrednicy nieruchomości zachęcają właścicieli aby dbali o balkony, tarasy, przydomowe ogródki, garaże i komórki lokatorskie. Zadbane i ładnie urządzone mogą znacząco wpłynąć na ogólną wartość nieruchomości. Mieszkania, z ładnymi balkonami lepiej sprzedać latem. Coraz częściej można także znaleźć oferty z pięknymi przydomowymi ogródkami.

Pośrednicy nieruchomości Szczecin

Zimą bardzo rzadko pośrednicy nieruchomości oprowadzają klientów po takich przestrzeniach, ponieważ nie wyglądają one ładnie. Z pewnością aby latem wyglądały ładnie i można je było pokazać klientom trzeba o nie zadbać już we wrześniu. Pod koniec lata sprzątamy przekwitnięte rośliny. Jednoroczne wyrzucamy, wieloletnie zabezpieczamy przed zimą. Niektóre rośliny nie są w stanie przetrzymać polskiej zimy i trzeba je schować do cieplejszego pomieszczenia.

Meble balkonowe należy zabezpieczyć. Tekstylia takie jak poduszki, koce, kołdry na zimę chowamy do mieszkania. Zbyt duża wilgoć na trwałe może je zniszczyć. Specjalne skrzynie do przetrzymywania takich materiałów latem, zimą z powodu zbyt dużej wilgoci w powietrzu nie sprawdzi się. Dlatego wszystkie tekstylia, które mogłyby nasiąkać wilgocią trzeba schować do mieszkania. Sprzątnięty balkon zimą, łatwiej przygotować wiosną na lato. Pośrednikom nieruchomości przyjemniej pokazywać klientom mieszkania z ładnymi i zadbanymi balkonami. Nieco więcej pracy jest w ogródkach przydomowych. Ale o tym w następnym artykule.


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19