Biuro nieruchomości Szczecin, mieszkania na wynajem cz.2

Kontynuujemy temat wynajmu mieszkania dla studentów. Nowy rok akademicki spowodował ich powrót do Szczecina. Większość szukała mieszkania już we wrześniu. Niektórzy czekali do ostatniej chwili na informację z uczelni w jakiej formie będą odbywały się zajęcia. Dlatego w październiku niektórzy szukają jeszcze mieszkania. W biurach nieruchomości w Szczecinie wrzesień i październik to zdecydowanie miesiące pod hasłem wynajmu mieszkań.

Biuro nieruchomości Szczecin

Najłatwiej wynająć mieszkanie znajdujące się blisko uczelni, na której studiuje dużo osób. Na Pomorzanach znajduje się Uniwersytet Medyczny. Na uczelni studiują studenci medycyny nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Mieszkania na Pomorzanach, szczególnie o podwyższonym standardzie cieszą się dużym zainteresowaniem. Ponadto studia medyczne trwają sześć lat, potem jeszcze absolwenci wydziałów lekarskich robią specjalizacje.

biuro nieruchomości Szczecin

Jak znajdą pracę w szpitalu w Szczecinie mogą wynajmować mieszkanie przez wiele lat. Dlatego inwestycja na Pomorzanach w mieszkanie na wynajem to pewne dochody. Mieszkania w tym rejonie bez problemu znajdują lokatorów. W biurach nieruchomości w Szczecinie zostało już niewiele ciekawych ofert dla studentów. Najlepsze oferty bez wątpienia szybko zniknęły z baz biura nieruchomości w Szczecinie. Mieszkania na wynajem szukają przede wszystkim studenci kierunków, na których muszą się dużo uczyć.

Agencja nieruchomości Szczecin

Potrzebują ciszy i spokoju. Nie odpowiada im mieszkanie w bursach lub akademikach. W mieszkaniu mają zdecydowanie lepsze warunki do nauki. Pracownicy biur nieruchomości w Szczecinie zachęcają właścicieli mieszkań, którzy wynajmują je dla studentów do przeprowadzenia niewielkiego remonty. Duża ilość ciekawych ofert powoduje coraz większą konkurencję. Mieszkania nowe, często zlokalizowane na nowych osiedlach najczęściej są ładnie urządzone. Zdarza się, że są oddalone nieco od uczelni.

Dojazd na uczelnię może zajmować lokatorom dużo czasu. Ze względu na lokalizację mogą zdecydować się na mieszkania nieco starsze ale znajdujące się bliżej uczelni. Bez wątpienia takie mieszkanie musi być wyremontowane. Biura nieruchomości zwracają na to uwagę swoim klientom. Zachęcają właścicieli do naprawy uszkodzonych sprzętów, pomalowania ścian, czasami wymiany mebli. Mieszkania znajdujące się w biurach nieruchomości w Szczecinie o wysokim standardzie bez większych problemów znajdują lokatorów.


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19